15%

Callebaut Bitter Sıcak Çikolata 1000 Gram

Belçika’nın en büyük çikolata üreticisi Callebaut’dan %100 Belçika çikolatası.

Ağırlıklı olarak Forastero cinsi. Batı Afrika kakao çekirdekleri ile üretilmiştir.

S.K.T. 22.09.2022

Sold Out

Stokta yok

Callebaut Bitter Sıcak Çikolata 1 Kg

Sadece Kış aylarında değil yaz aylarında da keyifle tüketebileceğiniz, az şekerli, yoğun kıvamlı doğal flavanol kaynağı mükemmel Toz Sıcak Çikolata.

Belçika’nın dünyaca bilinen çikolata üreticisi Callebaut’dan (kalıbo) Sıcak Çikolata “Hot Chocolate – Dark Callets™” ile konuklarınıza yoğun kakao tadına ve zengin kakao lezzetlerine sahip gerçek bir sıcak Belçika çikolatasının keyfini sunabilirsiniz.

%100 Belçika çikolatası olan, kuvvetli ve sert tadını az işleme tabii tutulan yapısından alan Callebaut Ground Chocolate; zengin aroması ve kremsi tadıyla eşsiz içecekler ortaya çıkarmanızı sağlıyor.

Özellikle çikolatalı mocha yapımında harikalar yaratan Callebaut  Sıcak Çikolata,  yalnızca sıcak çikolata değil, soğuk içeceklerin yapımında da rahatlıkla kullanılabilir.  1 kg’lık sızdırmaz kapaklı özel çevreci ambalajı ile beğeninize sunulmuştur.

Callebaut® öğütülmüş bitter çikolata tozu, tam gövdeli, zengin bir tada sahip harika çikolatalı içecekler ve shake’ler oluşturmak için% 100 Belçika çikolatasıdır, konserve edilmemiş ve çok az işlenmiştir. Sıcak süt ürünü olmayan; badem yada soya sütü gibi sütler ile de mükemmel şekilde çözünür. Ayrıca, kakao çekirdeklerinin çok hassas işleme tabi tutulması sebebiyle doğal bir flavanol kaynağıdır.

Dünyanın pek çok yerinde, en iyi baristaların ve en popüler kahve dükkanlarının başlıca tercihlerinden olan Callebaut Sıcak Çikolata ile sütlü sıcak çikolatalar ve yanı sıra eşsiz kahveler hazırlayabilirsiniz.

Mükemmel çikolata içecekleri için % 100 en iyi Belçika çikolatası. Callebaut Sıcak Çikolata Bitter, % 100 Belçika çikolatasıdır. Ground Chocolate Dark, otantik ve kuvvetli çikolata lezzetinin zenginliğini, yoğun barlar ve baristalar için servis yapmada büyük rahatlıkla birleştirir. Sütle birlikte kolayca buharlaşır ve harika bir köpük oluşturur.

Nasıl Kullanılır: Mükemmel tat ve köpük için sütle dozajlayın ve buharlayın veya serinletici yaz içecekleri için buharda pişirdikten sonra buz küpleriyle soğutun.

Bu çikolatayla kakao çiftçilerini desteklersiniz

Finest Belgian Chocolate, en iyi kakao çekirdeklerine ihtiyaç duyar. Bugün ve yarın. Satın aldığınız her bir paket Finest Belgian Chocolate için Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao çiftçiliğine bir parça katkıda bulunuyoruz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.