29%

Callebaut Beyaz Sıcak Çikolata 1 Kg Ground White Chocolate

Kullanıma Hazır Granül Beyaz Sıcak Çikolata

219,00

1 adet stokta

Add to wishlist

Callebaut Beyaz Sıcak Çikolata 1 Kg

Callebaut Ground White Chocolate

%100 Belçika çikolatası olan, kuvvetli ve sert tadını az işleme tabii tutulan yapısından alan Callebaut Ground Chocolate; beyaz sıcak çikolata ve bitter sıcak çikolata seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Callebaut Ground Chocolate ürünlerinden Callebaut Beyaz Sıcak Çikolata, zengin aroması ve kremsi tadıyla eşsiz içecekler ortaya çıkarmanızı sağlıyor.

Özellikle beyaz çikolatalı mocha yapımında harikalar yaratan Callebaut Beyaz Sıcak Çikolata ürününü; 50 gr, yani yaklaşık 2 kaşık şeklinde bir pitcher (süt potuna) dökmeniz, ardından + 4°C’de bulunan 200 ml’lık sütü, toz ürüne eklemeniz gerekiyor. Ardından kahve makinesinin buhar çubuğunu ızgara kısmının üstüne etki edecek şekilde çalıştırmanız ve sıcak çikolatayı köpüklü bir hale gelene dek, 72°C’ye kadar kaynatmanız öneriliyor.

Yalnızca sıcak çikolata değil, soğuk içeceklerin yapımında da rahatlıkla kullanılabilen Callebaut Beyaz Sıcak Çikolata, 1 kg’lık paketler halinde beğeninize sunuluyor.

Dünyanın pek çok yerinde en iyi baristaların ve en popüler kahve dükkanlarının başlıca tercihlerinden olan Callebaut Beyaz Sıcak Çikolata ile eşsiz kahveler hazırlayabilir, kahvenize beyaz çikolatanın asaletini ve Belçika çikolatasının eşsiz kalitesini entegre edebilirsiniz.

Callebaut Türkiye

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.