VBM LOLLO 1 Grup Espresso Kahve Makinesi

VBM LOLLO 1 Grup Espresso Kahve Makinesi

Sold Out

Stokta yok

VBM LOLLO 1 Grup Espresso Kahve Makinesi

Vibiemme LOLLO,

Bu modeli tasarlarken, üretim süreçlerini yalnızca baristaların gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyleri sunan daha basit bir tasarım için ayarlarken, ürünlerimizin tipik kalitesinden ödün vermemeye karar verdik.
Lollo’yu en küçük işletmelerin bile erişilebilir ve sürdürülebilir fiyatlarla yüksek kaliteli ürünleri sunmalarına yardımcı olmak için tasarladık.

1961 Lollo’yu, diğer tüm VBM 1961 makineleri gibi, kahve yapmayı bir sanat olarak gören ve görkemli geçmişini görmezden gelemeyen baristalar için tasarladık. Lollo’da bulunan VBM E64 grubunu süsleyen düz ve eğri çizgilerin dengeli karışımı, doğanın bu küçük gücünün herhangi bir yerde, hatta en modern konseptte dahi kullanılmasını sağlar.


SIMPLICITY IS STILL A CHOICE

We have designed the 1961 Lollo, like all other VBM 1961 machines, for baristas who see coffee making as an art that cannot ignore its glorious past. The balanced mix of straight and curved lines that decorate the VBM E64 group with which the Lollo is equipped, enables this small force of nature to be incorporated in any setting, even the most modern, without ever looking out of place.

AN ITALIAN BEAUTY IN A SINUOUS BODY

In designing this model, we have decided not to renounce the typical quality of our products, while adjusting production processes for a more basic design that offers only what the baristas really need.
We have designed Lollo to help even the smallest businesses offer high-quality products at accessible and sustainable prices.


Teknik Özellikler:

1 Buhar kolu
1 Buhar musluğu
1 Sıcak su kolu
1 Sıcak su musluğu
Açma / kapama düğmesi ile elektrikli fincan ısıtıcısı

Voltaj: 240 V 50/60 Hz      Güç:1800 W      Ağırlık: 35 Kg      Ölçüler: 420*550*600 mm