24%

Gimoka Lungo Nespresso® Uyumlu Kapsül Kahve

Gimoka’dan, yumuşak içimli, güçlü tat ve yoğun kremalı espresso sevenlere…

Sold Out

Stokta yok

Gimoka Lungo Nespresso® Uyumlu Kapsül Kahve

Yüzde 100 Arabica çekirdeklerinden oluşur. Yumuşak içimli, güçlü tat ve yoğun krema sevenlere yönelik bir kahvedir.

Orta Amerika’dan gelen bu seçkin Arabica harmanı, meyveli notalar ve ışıltılı bir asitliği olan bol kremalı ve kokulu bir kahve üretir.

KAVURMA PROFİLİ: Light Roast

KÖKENLER: Brezilya, Kolombiya, Papua Yeni Gine Arabica

10 adet tek kullanımlık yüzde yüz öğütülmüş kapsül kahve hızlı ve kolay kullanımlı Espresso sistemidir, tüm kapsüllü Nespresso® makinelerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Gimoka Lungo Nespresso kapsül ile benzersiz kahve tadı, Arabica çekirdeklerinin lezzeti ve Gimoka’ya özel kavurma yöntemi ile itinayla kavrulup size sunuluyor. Her bir kapsül, bir fincan leziz kahve için gereken ölçüde ince öğütülmüş kahve içerir. Bu eşsiz lezzete ulaşmak için tek yapmanız gereken sadece Nespresso makinenizin kahve tuşuna dokunmak ve işte muhteşem kahveniz hazır. Koruyucu atmosferde el değmeden paketlenen kapsüller, nefasetini son kullanma tarihine kadar muhafaza etmesi için azot gazı ile doldurulur. Bu sayede, her fincanda kaliteli kahve içmenin hazzını yaşarsınız. Gimoka kapsüller hava geçirmez yapısı sayesinde bu eşsiz aromayı kahveyi hazırladığınız ana kadar saklar.

Gimoka Lungo Kapsüllerinin Özellikleri:
Her bir paket 5g’dan oluşan 10 Kapsül içerir. Tek bir porsiyonuyla tüm kahve seçenekleri kullanıma hazırdır, böylece hızlı bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Hava geçirmez kilidi sayesinde her zaman taze aromasıyla kahve keyfinize keyif katar. Tüm kapsüllü Nespresso Kahve Makineleri ile uyumludur.

Ürünlerimiz Gimoka Türkiye Yetkili Distribütör ve  İthalatçısı DİSTROFAST GIDA tarafından ülkemize getirilmektedir.

     

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.