22%

Gimoka Soave Decaf Nespresso Kapsül Kahve

Gimoka’dan Kafeinsiz “Decaf” Nespresso Kapsül Kahve

Her paket 10 adet Gimoka Kapsül içerir.

Sold Out

Stokta yok

Gimoka Soave Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 10 Adet

Gimoka Soave Nespresso Kafeinsiz kahve karışımı, kendine özgü bir aromaya sahiptir.  Lezzetli, meyveli tatlar dengeli asidite ile karakterizedir.

BİLEŞİM:% 100 Robusta

KAVURMA PROFİLİ: Orta

KÖKENLER: Vietnam Robusta

Kapsül kahve, içimi keyifli ama yapımı zor bir çok kahve çeşidini hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilmesi için icat edilmiş bir yöntemdir. Her kapsül bir kahve çeşidinin özel formülü içinde barındıran özel bir içeriğe sahiptir. Kapsül kahvenin en güzel tarafı, her kapsülde taze kahve içe bilmenizdir. Çünkü çekirdek kahve öğütüldükten sonra havasız ortamda kapsüllere azot gazı ile yerleştirilir ve bayatlamasını, bozulmasını engelleyecek tüm etkenlerden korunarak depolanır. Böylece sürekli taze ve yoğun aromalı bir kahve içebilmeniz sağlanmış olur.

İtalyan kahve geleneğinin simgesi Espresso’nun Arabica ve Robusta çeşitleri ile harmanlanmış olan Gimoka Soave Decaffeinato, kafeinsiz zengin tat yoğunluğuyla benzersiz bir kahve keyfi yaşatıyor. 10 adet tek kullanımlık %100 öğütülmüş kapsül kahve hızlı ve kolay kullanımlı Espresso sistemidir, tüm Nespresso®* makinelerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yoğun ve zengin aromalı bir kafeinsiz espresso, karışımların seçimi, kavurma ve doğal kafeinsizleştirme işlemi sayesinde kahve tüm özelliklerini koruyor.

Ürünlerimiz Gimoka Türkiye Yetkili Distribütör ve  İthalatçısı DİSTROFAST GIDA tarafından ülkemize getirilmektedir.

     

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.