25%

Gimoka Cremoso Nespresso Uyumlu Kapsül

Gimoka Cremoso Nespresso® Kapsül Kahve Yeni Paket

1 Pakette 10 adet Kapsül kahve bulunmaktadır.

 

59,50

20 adet stokta

Add to wishlist

Gimoka Cremoso Nespresso® Uyumlu Kapsül Kahve

Yumuşak içimi, güçlü tat ve yoğun krema sevenlere yönelik bir kahvedir. 10 adet tek kullanımlık yüzde yüz öğütülmüş kapsül kahve hızlı ve kolay kullanımlı Espresso sistemidir ,tüm Nespresso® makinelerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Gücü ve tatlılığı hassas bir asitlikle dengeleyen bir karışım. Fındık ve meyve tadım notları.

BİLEŞİM:% 70 Arabica; % 30 Robusta

KAVURMA PROFİLİ: Orta

KÖKENLER: Honduras, Kolombiya Arabica;

Hindistan, Uganda Robusta

Gimoka Cremoso Nespresso kapsül ile benzersiz kahve tadı, Arabica çekirdeklerinin lezzeti ve Gimoka’ya özel kavurma yöntemi ile itinayla kavrulup size sunuluyor. Her bir kapsül, bir fincan leziz kahve için gereken ölçüde ince öğütülmüş kahve içerir.

Bu eşsiz lezzete ulaşmak için tek yapmanız gereken sadece Nespresso makinenizin kahve tuşuna dokunmak ve işte muhteşem kahveniz hazır. Koruyucu atmosferde el değmeden paketlenen kapsüller, nefasetini son kullanma tarihine kadar muhafaza etmesi için azot gazı ile doldurulur. Bu sayede, her fincanda kaliteli kahve içmenin hazzını yaşarsınız. Gimoka kapsüller hava geçirmez yapısı sayesinde bu eşsiz aromayı kahveyi hazırladığınız ana kadar saklar.

Gimoka Cremeso Kapsüllerinin Özellikleri: Her bir paket 5g’dan oluşan 10 Kapsül içerir. Tek bir porsiyonuyla tüm kahve seçenekleri kullanıma hazırdır, böylece hızlı bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Hava geçirmez kilidi sayesinde her zaman taze aromasıyla kahve keyfinize keyif katar. Tüm Nespresso Kahve Makineleri ile uyumludur.

Ürünlerimiz Gimoka Türkiye Yetkili Distribütör ve  İthalatçısı DİSTROFAST GIDA tarafından ülkemize getirilmektedir.