Gimoka Vellutato Nespresso® Kapsül Kahve

Yüzde 100 Arabica çekirdeklerinden oluşur. Yumuşak içimli, güçlü tat ve yoğun krema sevenlere yönelik bir kahvedir.

Çikolata ve meyvenin lezzetli notaları. Koyu – Orta Kavrulmuştur.  Yoğun kremalı gövdeli ve sert içimlidir.

BİLEŞİM:% 100 Arabica

KÖKENLER: Brezilya, Kolombiya, Honduras Arabica çekirdeklerinden üretilmiştir.

10 adet tek kullanımlık yüzde yüz öğütülmüş kapsül kahve hızlı ve kolay kullanımlı Espresso sistemidir ,tüm Nespresso® makinelerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Gimoka Vellutato Nespresso kapsül ile benzersiz kahve tadı, Arabica çekirdeklerinin lezzeti ve Gimoka’ya özel kavurma yöntemi ile itinayla kavrulup size sunuluyor. Her bir kapsül, bir fincan leziz kahve için gereken ölçüde ince öğütülmüş kahve içerir. Bu eşsiz lezzete ulaşmak için tek yapmanız gereken sadece Nespresso makinenizin kahve tuşuna dokunmak ve işte muhteşem kahveniz hazır. Koruyucu atmosferde el değmeden paketlenen kapsüller, nefasetini son kullanma tarihine kadar muhafaza etmesi için azot gazı ile doldurulur. Bu sayede, her fincanda kaliteli kahve içmenin hazzını yaşarsınız. Gimoka kapsüller hava geçirmez yapısı sayesinde bu eşsiz aromayı kahveyi hazırladığınız ana kadar saklar.

Gimoka Vellutato Kapsüllerinin Özellikleri:
Her bir paket 5g’dan oluşan 10 Kapsül içerir. Tek bir porsiyonuyla tüm kahve seçenekleri kullanıma hazırdır, böylece hızlı bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Hava geçirmez kilidi sayesinde her zaman taze aromasıyla kahve keyfinize keyif katar. Tüm Nespresso Kahve Makineleri ile uyumludur.

Ürünlerimiz Gimoka Türkiye Yetkili Distribütör ve  İthalatçısı DİSTROFAST GIDA tarafından ülkemize getirilmektedir.